Založ si blog

Pani Dokonalá Neurotička – 2. kapitola – Návrat

Návrat do reality a zvlášť do práce bol ťažký. Otrepané frázy, tie isté tváre, s pár dní starým strniskom a pár ostrihanými hlavami vykukovali spod „korporátnych“ stolov. Stála pri kopírke a čudovala sa samej sebe, že vo svojich rokoch ešte stále robí poskoka nejakému manažérovi. Jediné, čo ju vzpružilo bol fakt, že tam má spriaznenú dušu. Hodila papiere na stôl a vytočila 212. V duchu poskočila, keď zdvihol po prvom zvonení. Ako bolo, vyzvedal. Normálka. Schuti sa zasmial. Do prčic, ty to hovoríš ako by si na Seychely chodila víkendovať. Stretneme sa dolu. Nemôžem, mám „podovolenkové rande“ so šéfom, zaváhala. Aha, tak neskôr, povedal Jožo a dohodli sa na stretnutí v kafetérii o dve hodiny. Deň sa nechutne vliekol a ona sa niekoľkokrát pristihla pri tom, ako čumí na monitor bez toho, aby sa aspoň tvárila pracovne. Zvítala sa so všetkými vo svojom rádiuse a tešila sa na Joža. Zbehla po schodoch rýchlosťou blesku a pálila do „Raja“. Ktorý blb vymyslel taký názov? v duchu mala aspoň desať ďalších mien, ktoré by sedeli lepšie. „Welcome to Paradise“, zažartoval Jožo bozkávajúc ju na obe líca opálené do hneda. Haha, skôr to cítim ako peklo. Nové šaty? Máš v nich dobrú riť. To by si zasa nebol ty, keby si sa nehral na teplého. Prečo aj ja nemôžem mať gaya kamaráta? Možno by mi pomohol zohnať nejakého lacnejšieho cvokára a ja už by som prestala trpieť. Zasmiali sa suchému humoru. Zlato sorry, že som na baby a ty, nebyť moja kamarátka… Nedokončil. Vošla nechutná ľadovo biela kráľovná, s perfektým mejkapom a afektovaným úsmevom. Vzájomné pohŕdanie sa ani jedna nesnažili zakryť. Ahoj Mirka, ako? Dobre, Jožko. Už si sa vrátila, čo? Obrátila sa na Johanu. Áno (aj ja ťa rada vidím, zmija, odpovedala v duchu). Si opálená. Hm. Keď odišla a Jožo si zroloval svoj jazyk späť do úst, neodpusila si komentár. Ešte spolu spíte alebo už cvokára nepotrebuješ? Narážala na to, ako sa nemohol spamätať z toho, že spala s ním aj s niekým iným, pričom on si budoval vzdušné zámky. Tá sviňa ma skoro stála novú pečeň, toľko vína som nevypila za celý život, štipľavo poznamenala. A to všetko kvôli tomu, že ty si zameraný na kikiny s mejkapom a afektovaným chovaním. Nechceš si nájsť nejakú normálnu ženušku do kuchyne a nechat sa obskakovať? Počkaj, jedno druhé nevylučuje, zachechtal sa. Áno, už vidím, ako sa kikina Mirka hrnie do kuchyne, aby ti pripravila lahodnú pochúťku. Si naivný, chlapče. No, to máš pravdu a ty si zase ostrá ako britva a nechceš si priznať isté veci, ale o tom sa pobavíme večer pri víne. Ideš s ním dnes von  alebo máš opušťák a ideme sa niekam odreagovať? Zagúľala očami a odfrkla s poznámkou, že dnes je voľná ako vták. Až neskôr pri víne priznala, že má na návšteve gréckeho kamaráta a preto má opušťák.

P * O * K * R * A *Č * O * V * A * N * I * E

Co dům dal, alebo čo sa udialo za posledné 2 roky v Emirátoch

21.09.2016

Postavili sme nové mešity, zažili "brutálne" dažde a púštne búrky, mali sme niekoľko ohňostrojov. Jeden oslavoval otvorenie novej električkovej dráhy, druhý sa konal na počesť nového roka, viac »

Za slovenské zdrobneninky dávam páčika!

15.04.2015

Ahojček! Trošičku som sa pogrckala z tých milučkých článočkov kade-tade na internete. Nehovoriac o krásnučkých príhovoroch našich dámičiek v Správach, Najlepších správach, Super správach viac »

Chcem byť na chvíľu chlapom!

25.03.2015

When you ain’t got nothin’ you got nothin’ to lose. Tu sa sťažujem svojmu kamarátovi, že mám málo sexu. No konečne, rád vypomôžem! Si debil?! Potom sme skákali z témy na tému, až som viac »

Andrej Kiska, prezident, nebankovky

Výbor pre nezlučiteľnosť funkcií dostal podnet na Kisku od strany neúspešného protikandidáta

21.09.2017 15:46

Predseda výboru Martin Poliačik (SaS) zatiaľ o doručení podnetov nevedel.

katalansko, barcelona, protest

V Barcelone sa opäť protestuje, vláda núka Katalánsku dialóg

21.09.2017 15:39

V Barcelone aj dnes tisíce ľudí protestovali proti pokusu Madridu zastaviť referendum o odtrhnutí Katalánska od Španielska.

rekonstrukcia mosta snp, most, oprava vozovky, doprava, zapcha,

Dopravu v Bratislave čakajú pri slávnosti blahorečenia Titusa Zemana obmedzenia

21.09.2017 15:38

Obmedzenia sa dotknú obyvateľov Petržalky a Vajnôr.

India, protest

Dievča, ktoré v Indii znásilnili učitelia, je po interrupcii v kritickom stave

21.09.2017 15:36

Pri umelom prerušení tehotenstva dievča utrpelo poranenie mozgu a upadlo do bezvedomia.

sajmon

Zo života hmyzu :)

Štatistiky blogu

Počet článkov: 53
Celková čítanosť: 157289x
Priemerná čítanosť článkov: 2968x

Autor blogu

Odkazy